çorlu çerkezköy ergene saray ağ network fireval

Network Çözümleri

Microsoft Windows Server Platformları satış ve kurulumları, kablolu veya kablosuz network sistemleri kurulumu, ağ yönetim çözümleri, uzak mesafeler arası ağların güvenli çalışması için gerekli önlemlerin alınması vb. hizmetleri gerçekleştirmekteyiz..

AĞ (NETWORK) NEDİR?

Kullanıcıların bilgisayar sistemindeki donanım ve yazılım kaynaklarını paylaşmalarını sağlayan sistemlerdir. Ağ yapısını temel olarak Ağ Altyapısı ve Aktif Cihazlar şeklinde iki bölüme ayırabiliriz. Ağ altyapısı, bilgisayarları birbirine bağlayan Kablolar, Kabinler, Paneller, Prizler, Kablo Kanalları vb. pasif bileşenleri içerir. Aktif Cihazlar ise ağ altyapısı üzerinde iletişimi sağlayan elektronik cihazlardır. Bu cihazlar; Bilgisayarlar (sunucu, istemci vs.) ve bunlar üzerinde çalışan yazılımlar (e-posta sunucusu, web sunucu, dns sunucu vs.), Hub / switch / router / firewall gibi ağ trafiğini yöneten cihazlar, Print server gibi ağ üzerinde bir donanımı ya da hizmeti kullanıcılara ulaştıran cihazlar, Kablosuz ağ cihazları gibi cihazlardır. Ağ üzerinde iletişim, yetkilendirme, paylaşım, güvenlik bu cihazlar ve üzerlerinde çalışan yazılımlar ile sağlanır.

AĞ KURULUM HİZMETLERİ

Şeyhsinan Mah. Hacı Salih SK. no:8 Çorlu da bulunan firmamız; TekirdağEdirneKırklareli bölgelerinde bulunan ticari işletmelere Pc, Sunucu , Cisco Modem ,LAN, WAN, Wireless ve Anahtar Teslim Data Center Kurulumları, Network Sistemleri Kurulum ve Servis hizmetleri, Fiber Optik Kablolama, Fiber Optik Fusion Sonlandırma, OTDR İşçilikleri, Data Kablolama, Data Sonlandırma, Data Test, Data Etiketleme, Kabinet Montaj, Data Center Uygulamaları, Wireless Teknolojileri, Aktif Cihaz konfigürasyon, IP kamera Sistemleri, IP Telefon sistemleri ve Bilişim Ürünleri gibi konularda hizmet vermektedir…

 

 • Ağ altyapısı ve aktif cihazlar başlıkları altında sayılan ağ bileşenleri ile ilgili aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız.
 • Ağ yapısının projelendirilmesi.
 • Kablo kanallarının, prizlerin, ağ kablolarının (UTP vb.) elektrik altyapısının montajı.
 • Ağ cihazlarının, kabinlerin, panellerin montajı.
 • Ağ cihazlarının kurulumu, ayarlanması, çalıştırılması.
 • Ağ sunucu işletim sitemleri kurulumu (Microsoft Windows Server Platformları vb.).
 • Ağ ve Internet hizmetlerinin kurulumu (Aktif directory, dns, web server, exchange server, SQL server gibi hizmetlerin kurulması).

KABLOSUZ AĞLAR (WIRELESS NETWORK)

Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması ile ortaya çıkan mobilite kavramı yeni network yapılarının doğmasına da neden olmuştur. Kullanıcılar artık masalarına bağımlı olmaktan çıkıp, ofis içinde, evinde, kafede veya havaalanında kablosuz ağlarla internete girebilmekte, günlük işlerini ofise bağımlı kalmadan sürdürebilmektedirler. Kullanıcılar yeni nesil kablosuz ağ kartları taşıyan PC’leri ile ağ’lara rahatça ulaşabilmektedirler.
Şirketler kablolu sistem yatırımlarından, kablosuz sistemlere kaymaktadırlar. Bunun en büyük avantajı kablolu ağlardaki sonlandırmaların değiştirilmesindeki güçlükler ve kullanıcıların belli noktalara bağımlı çalışma gerekliliğini ortadan kaldırmasıdır. Yerel ağlarda genişletme, aktif cihazlarda port arttırımı derdi de sona ermektedir. Ayrıca iç ve dış anten üniteleri kullanılarak da ağın kapsama alanı kilometrelerle ifade edilecek ölçülerde arttırılabilmektedir. Kablosuz ağ kurulum hizmeti ile ofisinizde gereksiz kablolamadan sizleri kurtarmaktayız. Kablosuz Ağ kurulmadan evvel saha ziyareti ile testler ve araştırmalar yapılarak gerekli kablosuz ağ elemanlarına karar verilmektedir. Bu eleman listesine göre ağ kurulumu ve yönetimi projelendirilmektedir. Kurulum yapılan kablosuz ağ için istenirse uzaktan ağ yönetim hizmeti vermekteyiz.

 

A’ dan Z ‘ ye

Şeyhsinan Mah. Hacı Salih SK. no:8 Çorlu da bulunan firmamız; Çerkezköy, Ergene, Lüleburgaz, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ bölgelerinde ki müşterilerine; fabrika, ticarethane, üretimhane, kobi, orta/büyük/küçük işletmelere; Bilgisayar Ürünleri Servis ve Hizmetleri, Sektörel Yazılım Çözümleri, ERP/MRP Yazılım Çözümleri/Barkod Sistemleri, Pc, Sunucu , Cisco Modem ,LAN, WAN, Wireless ve Anahtar Teslim Data Center Kurulumları, Network Sistemleri Kurulum ve Servis hizmetleri, Fiber Optik Kablolama, Fiber Optik Fusion Sonlandırma, OTDR İşçilikleri, Data Kablolama, Data Sonlandırma, Data Test, Data Etiketleme, Kabinet Montaj, Data Center Uygulamaları, Wireless Teknolojileri, Aktif Cihaz konfigürasyon, IP kamera Sistemleri, IP Telefon sistemleri ve Bilişim Ürünleri gibi konularda hizmet vermektedir..

 • LAPTOP TAMİRİ
 • EKRAN TAMİRİ
 • TABLET TAMİRİ
 • YAZICI TAMİRİ
 • MASAÜSTÜ PC TAMİRİ
 • ANA KART TAMİRİ
 • YEDEK ALMA
 • VERİ KURTARMA
 • KAMERA SİSTEMİ
 • NETWORK
 • GÜVENLİK DUVARI
 • MİKROTİK FİREWALL
 • BARKOD SİSTEMİ

 

Kapsamlı hizmetlerimiz arasında teknik telefon desteği, uzaktan çevrimiçi destek, acil durum yerinde destek, danışmanlık, proje planlama ve uygulama, donanım ve yazılım satışları, özel yazılım ve web uygulamaları ve günlük ağ yönetimi ve servisi bulunmaktadır.

İletişim

Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile bize doğrudan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bize mesaj bırakabilirsin. - Adres: Şeyh Sinan, Mah. /A, Hacı Salih Sk. No:8, 59860 Çorlu / Tekirdağ
  captcha