Trio Mobil, endüstriyel operasyonlarda iş güvenliğini ve verimliliği artırmak amacıyla yapay zeka destekli IoT çözümleri sunan, öncü bir teknoloji şirketidir.

500.000’den fazla bağlı cihazı yöneten bulut platformu ile 25.000’in üzerinde kurumsal müşteriye hizmet veren Trio Mobil, dünya çapında global markaların tesislerinin ve ekipmanlarının dijitalleşmesine, iş güvenliği ve verimlilik standartlarının yükselmesine yardımcı olmaktadır.

Türkiye dışında ABD, İngiltere, Almanya, İtalya, İsveç, Hollanda, Romanya, Bulgaristan, Hindistan’daki bölge ofisleri ve Avustralya, Avrupa, MEA, APAC bölgelerindeki güçlü partner ağı ile müşteri odaklı hizmet sunmaktadır.

 

İşletmeler için maliyetleri düşürmek, verimliliği ve kalite standartlarını artırmak günümüz ekonomik koşullarında en öncelikli konu haline geldi. IoT teknolojileri ile Endüstri 4.0 dönüşümü ve işletmelerin dijital ikizlerinin yaratılması hem süreçlerin daha efektif yönetilmesini hem de kararların daha kolay alınmasını sağlıyor.

Trio Mobil, işletmelere Endüstri 4.0 dönüşümünden yararlanmaları için değer katan ürünler ve IoT çözümler sunuyor.

Trio Mobil IoT Platformu, yapay zeka destekli büyük veri altyapısı ile en son teknolojiler kullanılarak geliştirilmiştir.
IoT Platformu, personel ve forklift takipten enerji izlemeye, makine ve üretim takipten kestirimci bakıma kadar 10 farklı modülü tek bir altyapı ve panel ile yönetmenizi sağlar.
IoT projeleriniz en yüksek verim ve başarı ile tamamlanır.

Aksiyon Bilişim – Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz, Edirne, Çerkezköy e-ticaret çözümleri TRİOMOBİL İş Ortağı

İletişim

Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile bize doğrudan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bize mesaj bırakabilirsin. - Adres: Şeyh Sinan, Mah. /A, Hacı Salih Sk. No:8, 59860 Çorlu / Tekirdağ
    captcha