AKSİYON BİLİŞİM İLETİŞİM ÖZEL EĞİTİM VE MİMARLIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2003 Yılının son çeyreğinde ticari hayatına Çorlu/TEKİRDAĞ'da merhaba diyen Aksiyon Bilişim; Bilgisayar ürünleri servis ve hizmetleri, Network Sistemleri Kurulum ve Servis Hizmetleri, Fiber Optik Kablolama, Fiber Optik Fusion Sonlandırma, OTDR İşçilikleri, Data Kablolama, Data Sonlandırma, Data Test, Data Etiketleme, Kabinet Montaj, Data Center Uygulamaları, Wireless Teknolojileri, Aktif Cihaz konfigürasyon, IP kamera Sistemleri, IP Telefon sistemleri ve Bilişim Ürünleri gibi konularda hizmet vermektedir

Firmamız, başta hizmet desteği olmak üzere, Pc, Sunucu , Cisco Modem ,LAN, WAN, Wireless, Anahtar Teslim Data Center kurulumları, Sektörel Üretim Yazılımları, Ön Muhasebe Yazılımları, ERP/MRP Yazılım Çözümleri, Barkod Sistemleri gibi ağırlıklı projeler de faaliyet göstermektedir. Firmamız yenilikçi bakış açısı konusunda uzman personeli ve her zaman ilke edinmiş olduğu müşteri memnuniyeti prensibi ile sektörün seçkin şirketleri arasında yerini almıştır.

Dürüst ve kaliteli hizmet odaklı çalışma prensibi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile en son teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunma hedefi ile gündelik hayatı teknolojik gelişmeler ile daha da kolay hale getirmeyi hedefledik.

Vizyon

Çoğu küçük, orta ve büyük ölçekli işletmenin, bilgisayar ve ağla ilgili sistemlerini yönetme konusunda endişelenmektense, zamanlarında yapacak daha iyi işleri olduğuna inanıyoruz. Bilgi Teknolojileri yönetimini dışarıdan temin ederek ve deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimize destek vererek işletmelerin daha akıllı çalışmasına yardımcı olmaya kendimizi adadık.
Her büyüklükteki kuruluş, bilgi teknolojisine olan bağımlılıklarını arttırıyor. Amacımız, giderek artan teknoloji odaklı işlerinde bu kuruluşlara yardımcı olmaktır.

Müşterilerimizin iş ve BT ile ilgili sistemlerinde günlük operasyonel destek sağlayarak müşterilerimizin dijital çağın araçlarından yararlanmalarına yardımcı oluyoruz.
Dijital çağda tüm başarılı organizasyonların, iş teknolojisinin, bilgisayarların ve ağla ilgili sistemlerin akıllı ve etkin kullanımının ortak özelliğini paylaşacağına inanıyoruz.
Hizmetlerimizi Çorlu, Çerkezköy, Lüleburgaz, Silivri, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ  ve tüm bölgeye özellikle ülke çapındaki küçük, orta, büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına göre uyarlarken, büyük bir BT danışmanlık firmasının tüm kaynaklarını ve uzmanlığını sağlayarak bu boşluğu dolduruyoruz. Mükemmel hizmete adanmışlıkla uygun fiyatlı ve ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz.

İlk seferde doğru BT kararlarını vermenizi sağlamak için personelinizle, programınızla ve bütçenizle birlikte çalışıyoruz ve her BT projesinin başarılı olmasını sağlıyoruz!

Misyon

Misyonumuz, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere verimli proaktif ağ yönetimi, hizmet ve destek sağlamaktır. Bu kuruluşlar için tercih edilen BT çözüm ortağı olmaya ve bilgisayar ve ağ teknolojisinin akıllı kullanımı ve yönetimi yoluyla iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kurumsal Değerler

Aksiyon Bilişim bir şirket fikriyle değil, nasıl bir şirket olmak istediğimizle ilgili bir fikirle başladı. Bu farklı ve umarız daha iyi bir şirket kurma rehberimiz, Kurumsal Değerlerimiz ve İnançlarımız olarak adlandırdığımız şeydir.

• Bireye saygı duyuyoruz ve saygılı davranılan ve sorumluluk verilen bireylerin ellerinden gelenin en iyisini yaparak yanıt vereceğine inanıyoruz.

• Yaptığımız her şeyde tam dürüstlük ve bütünlük istiyoruz.
• Taahhütleri özenle yaparız ve sonra onlara göre yaşarız. Yapacağımızı söylediğimizi yapacağız.
• İş hayatının önemli bir parçası eğlenceli olmasıdır.
• Biz tutumluyuz. Şirketin kaynaklarını, en azından kendi kişisel kaynaklarımızı korumak ve muhafaza etmek için  dikkatle çalışıp koruyacağız ve muhafaza edeceğiz.
• Üstlendiğimiz her şeyde elimizden gelenin en iyisini yapmakta ısrar ediyoruz. “İyi hatalar” (en iyi çaba, kötü sonuç) ve “kötü hatalar” (başarısızlık veya çaba eksikliği) arasında büyük bir fark görüyoruz.
• Misyonumuz, hedeflerimizi ve birbirimizden ne beklediğimizi anlamadaki netlik başarımız için kritik öneme sahiptir.
• Biz Altın Kurala inananlarız. Tüm ilişkilerimizde adil ve şefkatli olmanın yanı sıra dostça ve nazik olmaya çalışıyoruz.
• Müşterilerimizle ilgili tüm konularda bir aciliyet duygusu hissediyoruz. Müşterilerimizi dinliyoruz ve her zaman yanıt veriyoruz. Müşteri odaklıyız.
• Her zaman müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çaba göstereceğiz.
Bu, birbirimize nasıl davranacağımız ve nasıl iş yapacağımızla ilgili etik özlemlerimizin bir ifadesidir. Siz değerli müşterimize bu şekilde davranacağız.

Daha fazla bilgi için aksiyon@aksiyonbilisim.com adresinden bize ulaşın .

Ekip olmanın önemini çok iyi biliyor ve çalışma arkadaşlarımız ile iyi ilişkiler kuruyoruz.

`` İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir. `` André Gide

İletişim

Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile bize doğrudan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bize mesaj bırakabilirsin. - Adres: Şeyh Sinan, Mah. /A, Hacı Salih Sk. No:8, 59860 Çorlu / Tekirdağ
    captcha