Profesyonel Yazıcı Hizmeti

KYOCERA YAZICI BAKIM  / ONARIM  / KİRALAMA / SATIŞ NOKTASİ / YETKİLİ ÇÖZÜM ORTAĞI

 

 

 

Aksiyon Bilişim Çorlu, Çerkezköy, Lüleburgaz, Tekirdağ, Kırklarereli ve  Edirne’de Kyocera yazıcıları yetkili satış bayisi ve teknik  servis hizmetleri çözüm ortaklığı yapmaktadır. Firmamız tüm marka ve modeldeki yazıcı tarayıcı fotokopi ürünlerinin tamir bakım ve onarımını sorunsuz yapmaktadır.
Lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, şeritli yazıcılar, tarayıcılar, fotokopi makinaları tamir onarım parça değişimi gibi konular, firmamızın alanında hakim ve profesyonel olduğu bir hizmettir.

Bu tip ürünlerdeki tüm arızalar alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede tamir ve bakımı yapılarak çözüme kavuşturulmaktadır.
Sadece sorunları gidermekle kalmayıp firmamıza gelen yazıcı, tarayıcılar tüm mekanik ve elektronik kontrollerden geçirilerek sorunsuz bir kullanım sağlanmaktadır.

Tamir veya bakıma gelen yazıcılar, müşterinin iş akışını sekteye uğratmamak için en ivedi şekilde soruna çözüm bulunmakta ve teslimi yapılmaktadır.

Aksiyon Bilişim Tekirdağ/Çorlu merkezli yazıcı tamiri ve bakım firmamız, bulunduğu il hudutları içinde sorunsuz hizmet vermektedir.

Yazıcılar mürekkep püskürtmeli, lazer, şeritli olmak üzere bir kaç çeşide ayrılırlar. Herbirinin çalışma prensibi diğerinden farklıdır.
Mürekkepli kartuşlu yazıcılar görüntüyü kağıda mürekkep akıtma tekniğiyle yapmaktadırlar.
Bu tip yazıcılardan renkli çıktı alınabilmekte, değişik alanlarda sorunsuz kullanılabilmektedir. Kartuşlu yazıcıların genel arızası kartuş bitmesi veya kartuş gözlerinin tıkanması en bilindik sıkıntılardır.
Kartuş ve baskı sağlığı için ara sırada olsa yazıcınızdan çıktı almayı ihmal etmeyin.

LAZER YAZICI TAMİRİ

Tonerli yazıcılar ise toz kimyasal maddenin görüntüyü kağıda basma tekniğidir. Renkli tonerler ile renkli çıktılar alınabilir.
bu tip yazıcıların genel sorunları içinde toner bitip hata vermesi, drum sorunları, cip sorunları ve mekanik sorunlar olarak sıralayabiliriz.

Bu yazıcıların baskı ömrü kartuşlu yazıcılara göre oldukça uzundur.
Seri baskıya uygundurlar. Bu sebeple ilerde mekanik arızalar oluşması muhtemeldir.

Yazıcılarınız için toner dolumu ve bakımı konusunda bizimle irttibata geçebilirsiniz.
Uygun fiyatlı ve gramaja uygun her yazıcı modeli için toner dolumu hizmetimiz vardır.

 

 

Şeyhsinan Mah. Hacı Salih SK. no:8 Çorlu da bulunan firmamız; Çerkezköy, Ergene, Lüleburgaz, EdirneKırklareli bölgelerinde müşterilerine; Yazıcı Tamiri, Bakımı, Satışı, Kiralama, Toner, Kartuş, Kurumsal Mail, Hosting, Web Sitesi, Bilgisayar Ürünleri Servis ve Hizmetleri, Sektörel Yazılım Çözümleri, ERP/MRP Yazılım Çözümleri/Barkod Sistemleri, Pc, Sunucu , Cisco Modem ,LAN, WAN, Wireless ve Anahtar Teslim Data Center Kurulumları, Veri Kurtarma, Yedek Alma, SSD, SATA HDD Çözümleri Kurulumları gibi hizmetler vermektedir.

İletişim

Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile bize doğrudan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bize mesaj bırakabilirsin. - Adres: Şeyh Sinan, Mah. /A, Hacı Salih Sk. No:8, 59860 Çorlu / Tekirdağ
    captcha