Aksiyon Bilişim – Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz, Edirne, Kırklareli Çerkezköy BDH DESTEK HİZMETLERİ EKİBİ ve ÇÖZÜM ORTAĞI 

BDH (Bilişim Destek Hizmetleri) olarak, her bölgesiyle faaliyet gösterdiğimiz Türkiye’nin yanı sıra Türkmenistan’dan Cezayir’e uzanan bir coğrafyada, uzman kadromuzla tüm sektörlere ve her ölçekteki kuruma bilgi ve iletişim teknolojileri alanında danışmanlık, yönetilen hizmetler, stratejik dış kaynak kullanımı, donanım, garanti ve destek hizmetleri sağlıyoruz.

 

Bilişim Destek Hizmetleri (BDH) olarak, Türkiye’nin köklü ve öncü inovatif teknoloji şirketi Netaş’ın bir şirketi olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Bilişim teknolojilerinin hemen hemen her alanında profesyonel, yetkin ve sertifikalı mühendislik ve teknik insan kaynağımızla tüm sektörlere ve her ölçekteki kuruma; bilgi ve iletişim teknolojileri alanında danışmanlık, yönetilen hizmetler, siber güvenlik hizmetleri, stratejik dış kaynak kullanımı, donanım, garanti ve destek hizmetleri sağlıyoruz.

Sadece Türkiye’de değil, Türkmenistan’dan Cezayir’e kadar geniş bir coğrafyada da bilgi ve iletişim teknolojileri süreçlerinde şirketlerin iş ortağı konumundayız.

Yüksek müşteri memnuniyetini odağa alan yaklaşımımızla, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi standartlarına uyumlu olarak ulusal ve uluslararası ölçekte faaliyet gösteriyoruz.

Güçlü bir teknoloji altyapısıyla farklı alanlarda çözümler sunuyoruz:

  • Dijital Dönüşümde Destek Hizmetler,
  • Profesyonel Hizmetler,
  • Yönetilen Hizmetler,
  • Siber Güvenlik Hizmetleri
  • Garanti Hizmetleri
  • Stratejik Dış Kaynak Kullanımı

Türkiye’nin farklı bölgelerine yayılmış 15’den fazla şubemiz,  30’un üzerinde iş ortağımızın yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’daki merkezlerimizle, sunucu ve depolama ürünlerinden cep bilgisayarları ve yazıcılara kadar tüm BT ürünleri için donanım desteği sunuyoruz.

İletişim

Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile bize doğrudan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bize mesaj bırakabilirsin. - Adres: Şeyh Sinan, Mah. /A, Hacı Salih Sk. No:8, 59860 Çorlu / Tekirdağ
    captcha