E-Bordro (Personel Kep Uygulamaları)

Çorlu, Çerkezköy, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’de Küçük, Orta, Büyük işletmelere yetkin ve tecrübeli kadromuz ile e-Bordro  geçişlerinizde danışmanlık yapıyoruz.

İş kanunun 37. maddesine göre İşveren işyerinde veya bankaya yaptığı ödemelerde işçiye ücret hesabını gösterir imzalı veya işyerinin özel işaretini taşıyan bir pusula vermek zorundadır.

 

İş Kanunu kapsamında çalışanının bordrosunu gördüğünü ve teslim aldığını ispat etme yükümlülüğü işverene aittir.

 

Çok çalışanı olan ya da birden fazla lokasyonda faaliyet gösteren şirketlerde bordroların imza karşılığı teslimi zor olmaktadır.

 

İmzalı nüshaların arşivlenmesi de ek yük oluşturmaktadır. Geleneksel süreçte bordrolar basıldıktan sonra onlarca farklı lokasyona gönderilir, burada çalışanlara imzalatıldıktan sonra bir kopyası tekrar merkeze iletilir. EDM E-Bordro ile bu uygulamanın yarattığı işgücü kaybı ile sarf malzemesi, ekipman ve dağıtım giderlerindeki ilave maliyetler önlenir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlanır.

 

Şirket çalışanlarına bordroların, ücret pusulalarının, zaman çizelgelerinin ve personel tebligatlarının, KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) mailleri üzerinden yasal geçerli ve güvenli bir şekilde elektronik ortamda iletildiği bir sistemdir.

 

Çok çalışanı olan ya da birden fazla lokasyonda faaliyet gösteren şirketlerde bordroların, ücret pusulalarının, zaman çizelgelerinin, personel tebligatlarının, ihbarların, ihtarların, ibranamelerin ve izin form onaylarının imza karşılığı teslimi zor olduğundan, EDM Personel KEP Uygulamaları yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

 

EDM Personel KEP Uygulamaları ile bordro ve diğer personel bildirimlerinin gönderimini ve personel yönetimini kolaylaştırırsınız. Muhasebe programınızdan bordro hazırlayıp tek tuş ile tüm personelinize KEP üzerinden E-Bordro, ücret pusulası, zaman çizelgesi, personel tebligatlarının, ihbar, ihtar izin formu göndererek, yasal zorunluluklar çerçevesinde firmanızı güvence altına alırsınız.

 

EDM Personel KEP Uygulamaları hizmetimiz için personel sayınıza göre yıllık sabit fiyat uygulanmaktadır. İşçi alım ve çıkışlarda herhangi bir fiyat değişikliğine gidilmemektedir. Üstelik kurumunuza tahsis edilen posta alanıyla bordrolarınız, ücret pusulalarınız, zaman çizelgeleriniz, personel tebligatlarınız, ihbar, ihtar ve ibralarınız, yıllarca İstanbul, Ankara yedeklemeli olarak EDM Sistemlerinde saklanmaktadır.

 

 

EDM E- BORDRO KULLANIMINDA ÖNCÜ SEKTÖRLER

 

 • SANAYİ KURULUŞLARI
 • BÜYÜK İNŞAAT FİRMALARI
 • GÜVENLİK/TEMİZLİK FİRMALARI
 • CATERING FİRMALARI
 • HOLDİNGLER
 • BELEDİYE İKTİSADİ İŞLETMLERİ
 • HASTANELER
 • OTELLER
 • ÖZEL OKULLAR

 

 

KİMLER E- BORDRO UYGULAMASINA GEÇİŞ YAPABİLİR?

 

Çok çalışanı olan ya da birden fazla lokasyonda faaliyet gösteren, bordro, ücret pusulası, zaman çizelgelerinin ve personel tebligatlarının takibinde zaman tasarrufu sağlamak isteyen, arşivleme maliyetlerini minimuma indirgemek isteyen tüm kamu kurum ve kuruluşlar E-Bordroya geçiş yapabilir.

OPSİYON: ÖZLÜK DOSYALARI YEDEKLEME

 

 • Personel özlük dosyalarınızı isteğinize göre online incremental ya da ayarlanmış zamanlı yedekleme sağlar.
 • Yüksek güvenlikli ve ISO sertifikalı sunucularda, İstanbul ve Ankara Yedekli olarak saklanır.
 • %98 depository arşiv metoduyla yüksek sıkıştırma ve hızlı mobil erişim sağlar.
 • Kötü amaçlı kullanımlar için silinemez içerik özelliği vardır. İndirmeden görüntüleme sağlayabilirsiniz.
 • Tam metin aramayla yüzlerce defterleriniz içinde aradığınız kayda saniyeler içinde erişirsiniz.
 • İndirmeden görüntüleme, kapalı, sorunlu olması yada klasör yapınızın bozuk olması gibi nedenlerle yedeklenmemesi yada eksik yedeklenmesi durumunda sürekli mail, sms uyarısı verir.

NEDEN EDM E-BORDRO

YASAL GEÇERLİ

 

SGK ve Çalışma Bakanlığı teftişlerinde geçerlidir ve çok büyük kolaylıktır. Denetim sürelerini onlarca kat düşürür. İş mahkemelerinde birinci dereceden yasal delil olarak kabul edilir.

 

ZAMAN VE MALİYET AVANTAJI

 

Bordro, ücret pusulası, zaman çizelgelerinin ve personel tebligatlarının çalışanlara ulaştırırken, imzalatırken ve toplarken zaman ve para tasarrufu sağlar. Arşivleme maliyetlerini sıfırlar. E-Bordro hizmetimiz için personel sayınıza göre yıllık sabit fiyat uygulanmaktadır. Tüm personelinize açılan KEP adresleri ücret içindedir. İşçi alım ve çıkışlarda yeni KEP adresleri ve gönderiler için herhangi bir fiyat değişikliğine gidilmemektedir.

 

GÜVENİLİR

 

Bordro, ücret pusulası, zaman çizelgelerinin ve personel tebligatlarının doğru çalışana gittiğine ve şirketle personel arasında gizli kaldığından emin olursunuz.

 

ANINDA ERİŞİM

 

Bordro, ücret pusulası, zaman çizelgeleri ve personel tebligatlarının arşivleme sırasında deforme olmaz, yıllar sonra dahi belgeye online ulaşabilir, üzerindeki yok olmayan E-İmza değerinizle doğruluğunu ispatlayabilirsiniz.

 

MUHASEBENİZE TAM ENTEGRE

 

Resmi muhasebenize ve bordro, ücret pusulası-zaman çizelgesi ve personel tebligatlarının üreten programlarınıza tam entegrasyon sağlanır.

 

HIZLI KURULUM VE 7/24 ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

 

İlinizde sizlere özel atanan satış ve servis temsilciliği tarafından tüm başvuru, kurulum, eğitim ve teknik servis destekleri sağlanır. EDM merkezde, 7/24 arayabileceği bir asıl birde yedek müşteri temsilcisi size özel atanır.

 

ÖZETLE

 

 • Arşivleme kolaylığı sunar.
 • Tüm programlar ile entegre çalışır.
 • Kullanıcı sayısında kısıt yoktur.
 • Ekstrenin online paylaşılması sağlanır.
 • 10 yıl süreyle saklanan E-Bordro logları tüm mahkemelerde delil niteliği taşır.
 • Ücret hesap pusulası gönderimi sırasında iletiye dosya eklenebiliyor. Ücret pusulası dışında bildirim vs içeren     dosya ve/veya dosyalar olabilir) Eklenen her dosya elektronik imza ile imzalanabiliyor.
 • Ücret bordrosu dışında dosyalar gönderebilme özelliği eklendi. Her bir dosyanın kullanıcı isterse basit imza        veya zaman damgalı imza ile imzalanma yapılabiliyor.
 • Gönderim sırasında CC (Bilgi) eposta hesabının tanılanabiliyor.

E-BORDROYA GEÇİŞ İLE TASARRUF – HESAP TABLOSU

tekirdağ kızılpınar ergene osgb e-bordro hizmeti edm çorlu bayi
çorlu çerkezköy lüleburgaz büyük karıştıran tekirdağ kızılpınar ergene osgb e-bordro hizmeti edm çorlu bayi

 

Çorlu, Çerkezköy, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli’de Küçük, Orta, Büyük işletmelere yetkin ve tecrübeli kadromuz ile e-Bordro geçişlerinizde danışmanlık yapıyoruz.  Tamamlayıcı bilgi için sizin ve ekibinizin sorularını cevaplamaktan memnuniyet duyacağımızı hatırlatıyoruz.

İletişim

Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile bize doğrudan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bize mesaj bırakabilirsin. - Adres: Şeyh Sinan, Mah. /A, Hacı Salih Sk. No:8, 59860 Çorlu / Tekirdağ
  captcha