E-Ticaret Nedir ?

Günden güne değişimine ayak uydurduğumuz bir teknoloji dünyasında yaşıyoruz. Geçmişin geleneksel medya araçlarının yerini alan yeni medya sistemleri, dünya düzenini adeta yerinden oynatırken bizlere de ayak uydurmak düşüyor. Teknoloji dünyasına güçlü bir adım atmaya hazırlanırken, hayatımızda yer alan birçok kavram da doğru orantıda gelişim gösteriyor. Örneğin geçmişin pazar yerleri ve ekonomik düzlemlerinin konumu e-ticaret kavramı ile sarsılmaya başlıyor. Günümüzde hüküm süren ve geleceğe doğru emin adımlarla ilerleyen yeni dünya düzeninin temelini toplumsal olaylar oluşturuyor. 2019 yılının ikinci yarısında hayatımıza giren pandemi, hükmünü sürdüren geleneksel düzene karşın yeni medya teknolojilerine olan ihtiyacı kamçıladı. Eğitim ve kariyer gibi yaşamsal faaliyetlerin de yeni düzene uyum sağlamasıyla birlikte neredeyse her adım, internet mecraları üzerinden gerçekleştirilebilir kılındı.

İnternet dünyasının büyük bir rol üstlendiği dijital dönüşüm süreci, yaşamsal faaliyetlerin sanal mecra üzerinden gerçekleştirilebilmesini mümkün kılıyor. Teknoloji dünyasının egemenlik sürecinin yanı sıra insan yaşamına faydalarından da bahsetmek gerekiyor. Dijital mecralara uyum sağladığımız dönüşüm evresinde, insanların yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere harcadığı zaman ve enerjiden tasarruf sağlanıyor. İnternet vasıtasıyla ticaret gibi iletişimin büyük bir paya sahip olduğu kavramların da hedef kitleye ulaşabilmesi daha mümkün hâle geliyor.

 

Aksiyon Bilişim – Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz, Edirne, Çerkezköy e-ticaret çözümleri Platin Market İş Ortağı

çorlu, e-ticaret, platin market, iş ortağı, web sitesi

İletişim

Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile bize doğrudan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bize mesaj bırakabilirsin. - Adres: Şeyh Sinan, Mah. /A, Hacı Salih Sk. No:8, 59860 Çorlu / Tekirdağ
    captcha